فرشته های آسمانی ام عسل و نفس

سلام به همه عزیزانم.
قبل از هر چیز از تمامی دوستان و خوانندگان وبلاگم نهایت تشکر رو دارم که با وجود مشغله های زیاد و پستهای دیر به دیر من هنوز هم از طرفداران وبلاگ عسل و نفس هستند و با رأی های ارزشمندشون باعث شدند که این وبلاگ در نظر سنجی پرشین بلاگ حائز رتبه باشد و مقام 42 رو بدست بیاره. شرمنده بابت محبتهای بی دریغ شما. این شاید تلنگری باشه واسه من بی حوصله که دوباره از سر ذوق بیام و هفته به هفته آپ کنم. همتون رو بی محابا دوست دارم و برای تک تک شما عزیزان سربلندی و موفقیت آرزو می کنم.
اینم پیام مدیریت پرشین بلاگ:
با سلام و عرض احترام خدمت شما فرهیخته گرامی به اطلاع شما می رساند وبلاگ شما در نظرسنجی بهترین وبلاگ حائز رتبه گردیده است . برای اطلاع از رتبه خود می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید http://vote.persianweblog.com/. همچنین برای ثبت نام و شرکت در دوازدهمین جشن تولد پرشین بلاگ می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید http://reg.persianweblog.com/ با آرزوی موفقیت برای شما نگار نیک نفس مدیر باشگاه هواداران پرشین بلاگ
خدای مهربانم، لحظه لحظه زندگیم پر از عشق است، عشقی بی ریا و از ریشه وجودم برخاسته از حضور دو فرشته آسمانی که تو هدیه دادی به من.
خدای من، چگونه از تو سپاسگزار باشم که در خور پروردگاریت باشد. بی کلام، با کلام، از ته اعماق دلم و با تمام ابعاد هستی ام تو را شکر می کنم.
خدای عزیزم، تویی که در تمام مراحل زندگی ام بودنت را با تمام وجودم حس کردم و مهربانیت ثانیه به ثانیه شامل حالم بوده و هست. باز هم سپاس.
خدای بزرگم، وقتی صدای دو دخترم و خنده های شادشان در  فضای خانه ام می پیچد دلم مالامال از عشق هست تو میدانی که چگونه به وجودشان عشق می ورزم و غمها و غصه های گاهگاهی که از روی کین و دشمنی و حسد اطرافیان متوجه زندگیم هست را فراموش می کنم.
خدای توانا، تو هستی که من هستم، بودن تو به من امنیت میدهد و مرا قدرتمند می کند که در زمان ناملایمات به تو پناه ببرم و از تو بخواهم که راهنمای ادامه راهم باشی و می دانم و اطمینان دارم که تو با چراغی از عشق و روشنی که به قلبم می پاشی مرا هدایت می کنی.
خدای همه آسمانها، شکرت. بازهم شکرت. هزاران بار شکرت. به خاطر دو عشق و دو فرشته ای که به ما دادی و دلمان را لبریز از شیرینی وجودشان کردی. بازهم شکرت. شکرت. شکرت.
توضیح: عکسها برای ماه دی + بهمن است.
 
فرشته هایم عسل و نفس
 
آنقدر روزهای متنوع و پر از خاطره میاد و میره که در یادم نمی ماند بیام و برای دو دختری نوشته ای به یادگار بذارم. اما ما هم مانند هم عزیزان گذران زندگی آرامی داریم.
عسل که با پشت سر گذاشتن پیش دبستانی یکسال بزرگتر و خانومتر از گذشته شده. هنوز هم بیشتر وقتها در بازیشون با نفس دعوا و گلایه و گریه و ... به راه هست. اما صمیمانه خواهرش رو دوست داره و وقتی که نفس میخوابه، میگه: سوری بذار بیدارش کنم دلم براش تنگ شده.
عسل هر زمان موقع خواب که بشه دستان نفس رو میگیره این عکس رو موقع خوابشون شکار کردم:
همیشه عشق هم باشین
کلاسهای فوق العاده مهد کودک ثبت نامش کردم. شنا ، باله ، ژیمناستیک . کلاس اسکیت هم انشالله نزدیک خونه می خواهیم ثبت نامش کنیم.
نفس هم هر چی از شیطونی و شیرینی اش بگم کم گفتم. از وقتی که راه افتاده 7 جفت کفش خریده و عاشق جی جی (کفش) هست و هرجا کفش بچگانه می بینه دوست داره برایش بخرم. قرتی خانوم منه دیگه.
چند تا از کفشهای نفس گلی که عکسشون رو دارم:
 
 برخلاف عسل که زود به حرف آمد و تقریبا 18 ماهگی کاملا صحبت می کرد نفس خیلی تنبله. عسل رو آ صدا میزنه یعنی آبجی. ماماَ، بابا، جیز (ج ی ش)، جی جی (کفش) ده ده، نانا. عباراتی هست که نفس میگه.
نفس گلی از وقتی که راه افتاده خیلی شیرینتر شده. البته نسبت به عسل خیلی کنجکاوتر و به قول خودم فضولتر هست. به تمام کشوها و کابینتها و کمدها اشراف کامل داره و میدونه تو هر کدام چی هست. عشق بازی با کشوها و ... و خالی کردن اونها داره. درحالی که عسل ساعتهای با وسایلش بازی می کردو سی دی تماشا میکرد. نفس اصلا با سی دی میونه ای نداره.
نفس در یکی از فضولیهایش که کابینت رو زیر و رو کرده. اونموقع چهاردست و پا راه میرفت:
آتیشپاره من
از 14 ماهگی یاد گرفته و زمان ج ی ش ش رو اعلام می کنه. اما گاهی خیلی سخته مثلا وقتی پوشک هم هست اصرار داره ببریمش دستشویی و سرپاش بگیرم. وگرنه یکسره می گه: جیز
عاشق اینه که چیزی برای من و یا عسل رو برداره و فرار کنه و ما هم دنبالش کنیم. وقتی دنبالش می کنیم با جیغ و داد فرار می کنه و وقتی که دنبالش نمی کنیم وامی ایسته و نگاه می کنه با شیطونی تا دوباره دنبالش کنیم.
برخلاف خواهرش زیاد پلو دوست نداره و عاشق هر نوع گوشتی هست گوشت مرغ و گوشت قرمز رو خیلی دوست داره. غذای دلخواهش هم آبگوشت هست.
خیلی خیلی زیاد حمام دوست داره و کافیه اسم حموم از دهان من و یا کسی خارج بشه. میره بست می شینه دم در حمام که در باز کنیم و بره آب بازی کنه. البته که از سر شستن بدش میاد. دوست دارم که تابستون هست زیاد با عسل آب تنی کنند اما خودم مشکل دارم چون تا کامل خشک شدن موهایشان باید کولر خاموش باشه. با سشوار هم نمی گذارند خشکشون کنم.
عزیزان دلم
یه مشکل دیگه هم اینکه نفس خیلی حسودی میکنه یعنی اگه عسل رو بغل من ببینه با گریه میخواد که بره کنار و تا حرفش رو به کرسی ننشونه گریه اش قطع نمی شه. یا اینکه می رویم بیرون و عسل بستنی قیفی میخره اونم اصرار داره که برایش بخرم و معمولا بستنی نقش زمین میشه از بس که نمیتونه درست بگیره یا بخوره و آب میشه. عجیب اینکه من چقدر مقابل نفس کم میارم و معمولا به حرفش راه میرم.
دو عشق من
نفس در 8 ماهگی درون روروک راه نمیرفت بلکه روروک رو از کنار هل می داد و راه می رفت:
عشق کوچولو
نفس در اولین ایستادنش:
دوستت دارم
عکسهای دختر خوشگلم عسل:
عشق اولم عسلقرتی من و بابا
دخمل خوشگل منعمر منی
نفس در اداره زمانی که مهدکودک نمی رفت و در اتاقم نگهداری میشد:
خوش خنده منعزیز جونم
دلبر منعزیزم
نفس در آستانه یکسالی اش:
عشقموجودم
عزیزمقلبم
عسل در نقش ماهی کتاب داستانی که در مهد اجرا شد:
خوشگلمقلب مامان و بابا
عیدی من و بابا به دخترها کمد و میزتوالت:
نفس و حیوان آزاری:
نفس و طرز آش رشته خوردن و ماست خوردنش:
عزیز دلمقلمبه من
دوستت داشتنی من
نفس به تقلید از من یکسره روی ترازو داره وزنش رو میگیره:

حسن ختام عکسی از سه عشقم:

پست بعدی عکسهای تولد یکسالی نفس و عید نوروز و ...  را زود زود میذارم. روی ماه کوچولوهاتون رو می بوسم و همتون رو زیاد دوست دارم تا بعدبای بایبای بایبای بایبای بایبای بایبای بای

/ 31 نظر / 46 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mamane yekta

عزیزم، زنده باشن انشالله خوشحال میشم به وبلاگ منم سربزنی، تازه کارم...دوست داشتی تبادل لینک کنیم

مامان رزی

سلام دوست خوبم. ماشاالله چقدر دخترهایت بزرگ شده اند. کم کار شدی و این با کار کارمندی و دوتا بچه داشتن طبیعیه. منم که یکی دارم با این که دوست دارم خیلی زود به زود مطلب بنویسم باز هم وقت نمی کنم. [ناراحت] اما بالاخره با تاخیری طولانی وبلاگ رزی خانوم رو آپ کردم. فرصت کردی یه سر به ما بزن [گل]

عکس فرش

سلام...وبلاگ زیبایی دارید... به وبلاگ منم سر بزنید تا ماندگارترین هدیه رو تجربه کنید...[لبخند] aksfarshkashan.blogfa.com

رویا

بچه هاتون شیرین وملوس هستند عزیزم

زعفران روحانی

با عرض سلام و احترام دوست من نماينده بخش انفورماتيک زعفران روحاني هستم.از وبلاگ شما ديدن کردم و واقعا از اين همه نوشته هاي زيباتون و دیدن نفس و عسل بانمک لذت بردم. لذا درخواست دارم تبادل لينک کنيم و لينک ما رو در وبسايت قشنگت قرار بدي در ازا اين لطف ما هم در قسمت اخبار سايت مطمعنا وبسايت شما رو معرفي ميکنيم در کنار نوشته هامون و به لطفي که انجام ميدي داخل قرعه کشي هفتگي اسمتون ثبت ميشه , هرهفته يک شارژ 10.000 توماني به ده نفر از کساني که لينک ما رو ثبت کردند تقديم ميشه.ضرر نداره تست کن شک نکن جواب ميگيري لينک ما : www.saffronrowhani.ir ما رو به اين اسامي لينک کن لطفا : فروش زعفران,صادرات زعفران,قيمت زعفران بعد از اينکه لينکمون رو گذاشتي لطفا به اين ايميل اطلاعات وبسايتت رو بذار تا اسمتون داخل قرعه کشي و تبادل لينک ما بياد. ايميل : mehrdad.rowhani20@gmail.com با تشکر ما نايب زيارت شما در درگاه امام رضا هستيم

باران

نفس جونم خیلی زیبایی[گل][گل][گل][گل]