تولد عشق کوچولو و خوشگلم

سلام.

به بهانه تولد 2 سالگی نفسم آپ کردم.

 نفسم تولدت مبارک

آمدن تو مانند آغاز بهار هست، آری تو ارمغان بهاری که به من و بابا داده شدی. 2 سالگی ات مبارک مامانی اینکه چقدر دوستت دارم بماند، اینکه چقدر عاشقتم بماند، با بند بند وجودم نفست می کنم.

دوستت دارم

نفس جونم، چی عاشقانه تر از ینکه هر نفس تو با منی

ضربان قلبم عسل

نفسم با عروسکش علی که خیلی دوستش داره:

 آهنگ خوش زندگیم

برای دوست داشتن تو تموم قلب من کمه

دستانم را با امید باز می کنم و رو به آسمان می گیرم و دعا میکنم از ته قلبم برای هدیه ای از خدا. خدا در دست راستم فرشته ای آسمانی به نام عسل قرار می دهد و در دست چپم نیز، فرشته ای دیگر به نام نفس.

بخدا می میمیرم براتون

خدایا دستانم از الطاف تو لبریز است . خدایا چگونه سپاست کنم که زبانم قاصر است. خدایا اکنون تنها آرزوم از تو سلامتی این دو هدیه است که امانتهای بهشت تو هستند و من همچون امینی هستم که جانم را فدای دو چشمان معصومشان میکنم. خدایا مرا از محبتت و از لطفت و از نگاهت دور نکن که من بنده خطاکار توام. اما تو همچون خدایی که بسیار بزرگ و بخشنده ای و همواره با منی.

عشقم عسل که باسواد شده و حسابی خانوم شده:

آرزوی قشنگ من

خدایا! مرا دریاب که دل دریای من بی تو مرداب است.

 تا بعدبای بایبای بایبای بایبای بایبای بای

/ 18 نظر / 130 بازدید
نمایش نظرات قبلی
***کلبه کودک***

سلام... بیش از 100 عنوان سی دی اختصاصی کودک عکس نی نی های نازگوگولی!

ریحانه

سلام خوشکل خانوم بیا به من سر بزن تا با هم دوست بشیم من ریحانه کوچولو هستم

کیک و دسر و شیرینی خونگی اعتماد

کارگاه خونگی اعتماد مفتخرست بیسکوییتهای فانتزی تزئین شده را با طراحی کاملا حرفه ای و قیمت منـصفانه عرضه نماید .. این بیسکوییتها درطراحی لوازم نوزاد مناسب سیسمونی , درطراحی دندان و مسواک و ..مناسب جشن دندونی , طراحی لوازم منزل برای جهیزیه , درطراحی عروس و داماد , لباس عروس و داماد و قلبهای فانتزی مناسب استفاده روی کیک تولد , گیفت بله برون و .. در طراحی شخصیتهای کارتونی مناسب گیفتهای تولد یا پذیرایی تولدهای کودکانه و ... همچنین جدیدترین مدل کیکهای عروسی و تولد .کیکهای 3بعدی .. انواع دسرهای زیبا .. و ازهمه مهمتر کیک و دسر و شیرینیهای صددرصد رژیمی حتی مناسب دیابت و چربی بالا .. با ما طعمهای واقعی را تجربه کنید . مناسب هرررر بودجه و سلیقه مارادر ف بوک لایک کرده و ازمزایای همراهان ویژه بهره مند شوید . نمونه کارهای بیشتر در وبلاگ ما ... بیسکوییتهای فانتزی و شیرینیهای رژیمی قابل ارسال به سراسر ایران .

نهال

سلام خدا برات حفظش کنه این دخملو به ماهم سربزن و ما رو لینک کن[خجالت]

زندگی از آ...تا...ی

سلام دوست وبلاگ نویسم. دوست داری داستانهای قشنگ قشنگ بخونی؟ دوست داری طرز تهیه انواع غذاهای ایرانی و خارجی رو یاد بگیری؟ دنبال نقشه های قلاب بافی هستی؟ دنبال نکات تربیتی کودک می گردی؟ دوست داری درمانهای طبیعی و خانگی رو یاد بگیری؟ کاری نداره وب سایت زندگی ا زآ...تا...ی رو لینک کن تا هر وز از خوندن مطالب جالب و مفیدش استفاده کنی و لذت ببری

مامان ساینا و سامی از ژاپن

[قلب]

آزیتا

سوری جون عزیز مامان عسل و نفس عزیزم من یکی از طرفداران پروپا قرص عسل جون و نفس جونت هستم چرا ما رو چشم انتظار نگه میداری و خبری از دخترهای نازت نمینویسی برای ما دوستدارنتون

مامان پانيسا

سلام خدا برات نگهشون داره جفتشون نازن من تازه مامان شدم خوشحال ميشم باهم تبادل لينك كنيم