بوی ماه مهر + ورود عسل به مدرسه + سالگرد عروسی

سلام به همه

با پوزش بخاطر غیبت طولانی ام. انشالله به خوبی خودتون می بخشید. این پست بیشتر به مناسبت مدرسه رفتن دخترم و عشقش نوشته شد. بازهم می آیم انشالله با دست پر.

عکسهای آتلیه جدید عشقهای زندگیمان: عسل و نفس

عاشقتونم عاشقانه هایم

عسل عشق اول من و بابا

بی نهایت دوستت دارم

شیرین و بانمکم نفس

 عشقمی

عکس فارغ التحصیلی دخترم عسل از پیش دبستانی

دانشگاه رفتن انشالله 

دوستتون دارم عاشقانه های زندگیم:

کوچولوهای خوشگلم

نفس در حال بازی قدیمی و به یاد ماندنی قارچ (میکرو)

دوستت دارمعاشقتم

دختر آرتیست من با ژستهای خوشگلش:

دوستت دارم

دخمل تپلی و نازم

نانازی

عسل واقعا عاشق موهایش بود و تا کمرش می رسید اما نگهداریش خیلی سخت بود و بخاطر ماه مهر و مدرسه و مقنعه مجبور شدم کوتاهش کنم و به خواست خودش از موهایش عکس یادگاری گرفتم:

گیسو بلند منعاشق خوشگلیتم

دو هدیه آسمانی ام:

هنگامه های زندگیم

مدرسه رفتن خانومی:

عسلم اولین انگیزه زندگیم، بهت سلام میکنم. تبریک میگم بخاطر بزرگترین تحول زندگیت. عزیزم الان که با خود می اندیشم بر این باورم که نه تنها این شش سال به سرعت باد گذشت چه بسا شیرین هم گذشت. اکنون که تو با گامهای استوارت پله های زندگی را یکی پس از دیگری پشت سر می گذاری بر خود می بالم که همچون خدایی دارم که تو را به من داد و همچون تویی دارم که بزرگترین شادیها را برایم به ارمغان آوردی. دخترم بهترین ها از آن تو باد، آرزوهای قشنگت به بلندی آسمان آبی می رسد پس تلاش کن که به آسمان آبی زندگیت دست بسایی. اوج نگاهت بسان چشمه آبی در سرابی بی انتها مرا به سوی تو می کشاند و دوست دارم عاشقانه در آغوش بگیرمت و محکم بفشارمت تا بوی تنت، عطر وجودت، نعمت بودنت را حس کنم. لحظه های قشنگ مدرسه رفتنت تا آخرین لحظه عمرم با من است. انشالله یک روز من و بابا شاهد اولین روز دانشگاه رفتنت و فارغ التحصیلی باشم. از خدا میخواهم این لحظه قشنگ رو به همه پدر و مادرها ببخشد.

عسل 31/6/92 موقع رفتن به جشن شکوفه ها:

آهنگ خوش زندگیم

31/6/92 عسل هنگام ورود به مدرسه:

شیرینی زندگیم

31/6/92 عسل هنگام ورود به ساختمان مدرسه:

ضربان قلبم عسل

31/6/92  عسل در حیاط مدرسه منتظر کلاس بندی:

عمر من و بابا

31/6/92 عسل و نفس بعد از کلاس بندی (1/1 روبان صورتی)

دو عشق من

کتابها، دفتر املا، دفتر سرمشق، دفتر رابط، کلاس اول عسل جونم:

کیف کلاس اول عسل جونم که به زور راضیش کردیم طرح باربی و ... نباشه:

اندر احوالات نفس خانومی:

هزارانننننننننننننننننننننننننننننننننن هزار ماشالله به این هدیه خدا برای من.

نفسم واقعا نفسه. برای من نبض زندگی و حیات وجودم هست.

صبحها خیلی خوب تحویل مربی اش می دهم و با مهربونی با من بای بای می کنه. توی مهد خوراکش خوبه یعنی غذاش و میوه ها و ... رو خیلی خوب می خوره.

کلا نسبتا به عسل غذاخور هست و برخلاف خواهرش که همیشه می گه میشه پلوی سفید بخورم نفس عاشق انواع گوشت و مرغ هست یعنی تا گوش و مرغ رو نخوره به پلو دست نمیزنه.

عاشق همه نوع میوه هم هست. ماشالله همه چیز رو هم امتحان می کنه برخلاف عسل که حاضر نیست لب بزنه و امتحان کنه.

خیلییییییییییییییییی زیاد عاشق سیاوشه. یکسره تو خونه میگه بابا، عکس سیاوش رو میبینه میپرسه؟ باباست؟ خودش هم کله اش رو پایین میاره یعنی که آره.

عسل از 14 ماهگی کاملا صحبت می کرد اما نفس در این مورد تنبله یعنی فقط من و یا مربی اش بتوانیم منظورش را از کلمات نامفهومش متوجه بشویم. اما همینطور حرف زدنش دلنشینه. خیلی خوب هم می فهمه یعنی واسه نه سرش رو بالا می بره واسه آره دو سه بار پایین میاره. عاشقشم بخدا.

عشق جی جی داره (کفش) یکسره میگه: جی جیا دا دا. یعنی جی جی بپوشیم بریم ددر.

کلماتی که میگه:

ماما، (مامان + هر نوع خوراکی)

 بابا،

جی جی (کفش)،

نانا (آهنگ رقص)،

خوا (خوابیدن)،

وووف (داغه)،

ده (عدد ده)،

عاشق انواع شوء های هندی هست و یکسره از کانال زی افلام شو هندی ضبط می کنم و عسل و نفس عاشقانه نگاه می کنند. اوایل نفس با گالری فیلم پرشین تون و موزیک ویدیو غذا میخورد اما حالا فقط شو ء هندی. ازش می پرسم چی نانا بذارم؟ میگه: هو هو هو  (هو یه هو یه هویه هو هو آ) آهنگ معروف.

هر جا دار و درختی کنار هم زیاد  می بینه فریاد می زنه : دا دا (تاپ تاپ)

ازش می پرسم:

نفس دختر کیه؟              بابا

عشق کیه؟                    بابا

ناز کیه؟                         بابا

عمر کیه؟                       بابا 

و.............. هر چقدر بپرسی خسته نمیشه و میگه: بابا. خیلییییییییییی زیاد بابایی.

ازش میپرسم نفس بابا رو چند تا دوست داری؟

داد میزنه : ده  (10)

تا عسل تکالیفش رو میاره انجام بده بدو بدو میره و از کشو دفتر و مداد رنگی میاره کنار عسل شروع می کنه به خط خطی یعنی که داره درس انجام میده. تازه با کلمات نامفهوم به من می فهمونه که به اونم درس توضیح بدهم. اعصابی که از من له میشه اون وسط بماند.....

تنها وجه اشتراک نفس با عسل در سن و سال او همینه که خیلی زود یعنی قبل از 18 ماهگی ج ی ش ش و ن رو می گن و نیازی به پوشک نداره.

عاشق ذرت مکزیکی هست و با ولع میخوره و بلال رو از دور که میبینه فریاد میزنه.

عاشق بستنی هست از نوع شکلات تلخ.

عاشق آب میوه هست از نوع آناناس + پرتغال.

عاشق نخودچی + کشمش پلویی + مغز تخمه + کنجد بو داده و ...

خلاصه که نفس عاشق همه چی هست و منم عاشق نفسم هستم.

هر کی دستش موبایل باشه، زنگ موبایل بخوره، توی خونه تلفن زنگ بزنه ، با هرکسی پشت تلفن حرف بزنیم، نفس میپرسه: باباست؟

نفس خیلی خیلی بچه کنجکاوی هست و یکسره در حال فضولی کردن در کابینت ها، کشوها، کمدها، خلاصه هرجا که بتونه و دستش برسه از داخلش سر درمیاره. خیلی هم این کارهایش بریز و بپاش داره و یکسره باید هر چیزی رو سر جایش بذارم.

عشق لاک و رژلب داره از الان خیلی زود شروع کرده و رژلب رو می ماله رو زبونش و منتظره که من بگم چقدر خوشگل شدی و اونم گردنش رو کج کنه و خودشو لوس کنه.

نفس مثل خواهرش عاشق بالا رفتن از هر نوع بلندی هست. کشو، صندلی ، میز، مبل و ... دائما در مبلها و بالا و دسته های مبل در رفت و آمد هست، جالب اینکه چندبار شوت شده روی سرامیک اما از رو نرفته و دوباره از مبلها بالا و پایین میره. گفتن فایده نداره خدا حفظش کنه.

اول کاردستی های مدرسه توسط دخترم عسل

فردا 16 مهر سالروز عروسی من و تنها عشق زندگیم سیاوش هست. نهمین سال را پشت سر گذاشته و وارد زندگی ده ساله می شوم. خدایا از تو می خواهم که همه زندگی ها را از شر چشمان بد و حسودان روزگار دور کنی. آمین.

سیاوش عزیزم، عاشقانه عاشقتم.

مدیون تو ام، عشقم خاک پای تو 

عشق اول و آخر مامان سوری 

حسن ختام: عکس شب حنابندان

 

همتون رو دوست دارم زیاد، تا پست بعد بای بای بای بایبای بایبای بایبای بای

/ 28 نظر / 185 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صادق صالح

با عرض سلام از شما دعوت می کنم از وبلاگ " جهان آموزش " بازدید بفرمائید. ضمنا در صورتی که تمایل به تبادل لینک داشتید بفرمائید تا وبلاگتان را لینک کنم. موفق باشید.

سپیده عمه آریانا

سلام سوری جون خوبی عزیزم . کلاس اولی شدن عسلک نازم مبارک باشه .الهی که همیشه موفق باشه . 1000 ماشااله به عسل گلم و نفس نازم که بزرگتر و خانوم تر شده . الهی همیشه خداوند حافظشون باشه . کلی از دیدن عکسهای قشنگشون لذت بردم عزیزم . کوتاهی موهای خوشگل عسلکمون هم مبارک باشه . سالگرد ازدواجتون هم مبارک باشه . الهی زندگی تون همیشه سرشار از عشق و خوشبختی باشه . گلهای قشنگم رو ببوسید[ماچ][بغل][قلب][گل]

مامان پارمیدا

کلاس اولی شدن عسل مبارک باشه . موفق و سلامت . عکسهاشون خیلی قشنگه. موی کوتاه هم خوبه تنوعی میشه براش. سالگرد ازدواجتون هم مبارک باشه .

مامان نادیا و محمد امین

سلام مامان کلاس اولی امیدوارم همه چیز بر وفق مرادتون باشه و عسل عزیز تو نوشتن مشقها خیلی اذیتتون نکنه [قلب][ماچ][ماچ][قلب] برای دو خواهر مهربون و دوست داشتنی

Graphic Design

با سلام؛ وبلاگ خوبی دارین. اگر مایلید از وبلاگ ما دیدن کنید. طراحی انواع لوگو و آرم و بنر و... در زمان مناسب با قیمت مناسب. اگر مایلید تبادل لینک کنیم اطلاع دهید. موفق باشید [گل] http://graphicd.persianblog.ir

الهام

باتشکر از وبلاگ خیلی خیلی بلحالتون http://vcsanat.org/Home/%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B2/lang/Fa.aspx

مامان مونس

ایشالا خدا دخترای گلت و حفظ کنه.به وب فسقلی های تو راه منم یه سری بزنید[گل][لبخند]

جیران

سلام یه وب ساختم خوش حال میشم سر بزنیدhttp://jiji77.niniweblog.com/

(زهره )مامان فاطمه

ماشااله هزار ماشااله تو گوگل زدم کودک 27 ماهه ببینم چی دستگیرم میشه در مورددخملم که الان 27 ماهشه .امدم اینجا رسیدم به حالا که عسل خانم میره مدرسه و یه خواهر گل داره ویعنی منم این روزها رومیبینم[رویا][رویا]

sara

زنده باشن دخترای گلتون،خوشحال میشم به وب منم سر بزنی